Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Lauryno Kasčiūno pranešimas: „Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, minint Rusijos karinės agresijos prieš Ukrainą metines, pareiškė tvirtai remianti Ukrainos teritorinį vientisumą ir nepripažįstanti Krymo aneksijos“

2020 m. vasario 19 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Lietuvos Respublikos Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupės nariai, primindami, kad šiomis dienomis minimos Rusijos karinės agresijos prieš Ukrainą ir neteisėtos Krymo aneksijos metinės, bei atkreipdami dėmesį, kad nuo Minsko susitarimų praėjo penkeri metai, tačiau nėra jokio ženklaus postūmio juos įgyvendinant, ir akivaizdžiai matant, kad Rusija net neketina jų laikytis, o vietoj to matomi priešingi žingsniai, išplatino pareiškimą, kuriame teigiama, kad Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė tvirtai remia Ukrainos teritorinį vientisumą ir nepripažįsta Krymo aneksijos.

„Tokiu pareiškimu pabrėžiame, kad tebesitęsiant Krymo aneksijai ir Rusijos agresijai Donbaso regione, tarptautinė parama Ukrainai yra nepaprastai svarbi. Primename, kad labai svarbu dėti visas pastangas, kad informacija apie Rusijos vykdomą ir prieš Krymo totorius nukreiptą priešišką politiką išliktų nuolatiniame tarptautinės bendruomenės dėmesio centre. Taip pat pažymime, kad Rusija yra konflikto Rytų Ukrainoje šalis, o ne tarpininkė, todėl Europos Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų sankcijos Rusijai turi būti tęsiamos tol, kol nebus visiškai įgyvendinti Minsko susitarimai, o Krymas nebus grąžintas Ukrainai. Pabrėžiame, kad laisvas tautos apsisprendimas reiškia, kad niekas – nei kaimyninė, nei jokia kita užsienio šalis – negali valstybei diktuoti, kaip ji turi gyventi ir kokį kelią pasirinkti – tik patys žmonės gali tai nuspręsti“, – teigia Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupės pirmininkas Laurynas Kasčiūnas.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Laurynas Kasčiūnas

Mob. 8 659 00 088

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-19 10:11
   Monika Kutkaitytė