Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas lankysis Šilutėje

2020 m. vasario 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Vasario 25 d., antradienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis lankysis Šilutės rajone, kur susitiks su trijų Šilutės rajono savivaldybių mokyklų bendruomenėmis – Vainoto gimnazijos, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos ir Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokiniais ir pedagogais.

Mokyklos organizuoja ir rengia įvairius renginius, skirtus paminėti Mokyklų bendruomenių metus – 2020-uosius Seimas yra paskelbęs Mokyklų bendruomenių metais.

„Inicijuoti ir skatinti dialogą mokyklų bendruomenėse yra  būtina, taip išgirstamos visos pusės, gimsta diskusijos ir kuriama stipri šeimų, mokytojų ir mokyklos darbuotojų komanda. Visų pusių atsakomybė yra savarankiškų ir aktyvių mokyklų pagrindas. Tokia bendruomenė gali geriausiai identifikuoti švietimo sistemai kylančius iššūkius, skatinti pilietiškumą ir stiprinti pasitikėjimą mokykla“, – sako Seimo Pirmininkas.

Vizito metu planuojamas susitikimas su Šilutės rajono savivaldybės vadovais, taip pat lankymasis Šilutės nuotekų valymo įrenginius eksploatuojančiame vandentvarkos ūkyje.

 

 

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-24 16:55
   Monika Kutkaitytė