Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Jungtinėse Amerikos Valstijose aptars Baltijos regiono aktualijas

2020 m. vasario 28 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Kovo 2 dieną, pirmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su darbo vizitu išvyksta į Vašingtoną (JAV). Šis vizitas vyksta kartu su Latvijos ir Lenkijos parlamentų pirmininkais bei Estijos parlamento atstovais, siekiant atkreipti Jungtinių Amerikos Valstijų dėmesį į regiono problemas ir aktualijas.

Vizito metu numatyti susitikimai su JAV Atstovų Rūmų Pirmininke Nensi Pelosi (Nancy Pelosi), JAV Atstovų Rūmų Užsienio reikalų ir Gynybos komitetų pirmininkais, Senato Užsienio reikalų ir Asignavimų komitetų pirmininkais, taip pat JAV Senato Baltijos draugų grupės pirmininkais.

Seimo Pirmininkas sako, kad Lietuva vertina JAV Kongreso vaidmenį užtikrinant Baltijos regiono saugumą ir stabilumą. Galime džiaugtis stiprinamu transatlantiniu ryšiu politiniame ir ekonominiame bendradarbiavime.

„JAV buvimas mūsų regione yra nepakeičiamas. Esame dėkingi JAV už aktyvų dalyvavimą Baltijos regione organizuotose karinėse pratybose. Tai rodo, kad JAV yra pasirengusi perdislokuoti tūkstančius savo karių. Tai labai rimta“, – teigia parlamento vadovas.

Pasak Seimo Pirmininko, Lietuvai svarbus NATO gynybos planas Baltijos valstybėms ir Lenkijai, taip pat priemonės, kuriomis stiprinamas karinis pasirengimas, įskaitant kibernetinį ir energetinį saugumą. 

Vizito metu Seimo Pirmininkas susitiks su Vašingtono ir Baltimorės lietuvių bendruomenėmis.

 

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-28 15:34
   Monika Kutkaitytė