Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Matysime kompromisais grįstą Seimo darbą“

2020 m. kovo 9 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

 

Šiandien, kovo 9 d., Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Seimo valdybos nariai tradiciškai susitiko su Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda aptarti svarbiausių Seimo pavasario sesijos darbų.

Tokie susitikimai rengiami siekiant išlaikyti dialogą tarp aukščiausių šalies institucijų ir ieškoti geriausių sprendimų sklandžiam parlamento darbui.

Seimo VIII (pavasario) sesijos programoje yra numatyti daugiau kaip 580 teisės aktų, Respublikos Prezidentas pateikė 9 siūlymus.

„Tikiu, kad ši sesija bus kompromisiniais susitarimais grįstas politinis sezonas, jame numatyti būtini esminiai pokyčiai viešųjų pirkimų sistemoje, taip pat miškų sektoriaus reglamentavimas. Tikiu, kad Seime rasime sutarimą ir institucijų vadovų skyrimo procese“, – sako Seimo Pirmininkas.

Pavasario sesijos programoje yra numatyti teisės aktai, mažinantys socialinę atskirtį ir skatinantys užimtumą bei sparčią ir sėkmingą neįgaliųjų integraciją į darbo rinką. Neabejotinai prioritetas skiriamas korupcijos prevencijai ir šešėlinės ekonomikos mažinimui. Išskirtinis dėmesys bus skiriamas parlamentinei kontrolei, vyks diskusijos „Brexit“ procesui įvertinti, Žaliajam kursui aptarti, Europos Sąjungos finansinei perspektyvai apžvelgti.

 

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-09 16:17
   Monika Kutkaitytė