Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nario Pauliaus Saudargo pranešimas: parlamentaras kreipėsi dėl pavojingų atliekų slapstymo

2020 m. kovo 12 d. pranešimas žiniasklaidai

Visuomenininkų daryta nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Paulius Saudargas kreipėsi į Lietuvos Respublikos prokuratūrą ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą dėl galimo pavojingų atliekų slapstymo Kopūstėlių kaime, Ukmergės rajone.

Viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai dėl galimų aplinkosaugos pažeidimų, Seimo narys Paulius Saudargas 2020 m. vasario 7 d. kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamentą. Departamento atsakyme pažymima, kad „UAB „JRS WOOD“ priklausiusios ir neteisėtai šalinti priimtos pavojingosios atliekos yra sutvarkytos. Iš viso utilizuoti buvo išgabentos ir sutvarkytos 134 tonos pavojingųjų atliekų“.

Visgi kovo pradžioje Seimo narį pasiekė aplinkosaugos visuomenininkų darytos nuotraukos, kuriose matyti galimi pažeidimai. Teritorijoje, į kurią įvažiavimas yra apsunkintas, matyti užkastos statinės melsva apačia. Lieka neatsakytas klausimas, ar nebuvo delsiama atlikti tyrimą, kol sukaks senaties terminas.

„Kadangi Aplinkos apsaugos departamentas patvirtino ankstesnius UAB „JRS WOOD“ pažeidimus, kyla klausimas, ar tikrai ši įmonė sugebėjo įvykdyti savo įsipareigojimus. Ne paslaptis, kad Aplinkos apsaugos departamento neveiksnumas kelia daug problemų šiame sektoriuje. Būtent todėl svarbu kreiptis į atitinkamas institucijas, siekiant stabdyti verslininkų savivalę“, – tikina kreipimosi iniciatorius Paulius Saudargas.

Seimo narys Paulius Saudargas yra Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narys.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Paulius Saudargas

Tel. (8 5) 239 6352

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-12 09:31
   Monika Kutkaitytė