Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Arvydo Anušausko pranešimas: „Ir ekstremaliomis sąlygomis būtina užtikrinti svarbius visuomenės ir valstybės interesus“

2020 m. kovo 17 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Šiandien Seimo posėdyje įstatymų projektai svarstomi ir priiminėjami ypatingos skubos tvarka. „Parlamentinė kontrolė, žmonių, susidursiančių su finansiniais sunkumais dėl karantino, interesų užtikrinimas yra mūsų darbo dalis“, – teigia Seimo narys Arvydas Anušauskas, teikęs pasiūlymus Seimo statuto ir su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymo pataisymams, kuriems komitetai pritarė iš dalies.

Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Arvydas Anušauskas teigė, kad „atsižvelgus į pateiktą pataisą, pataisytas su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymas ir numatyta parama trijų mėnesių laikotarpiu žmonėms, kurie neteks ne mažiau trečdalio pajamų (anksčiau buvo numatyta „netekę didžiosios dalies“ pajamų). Gaila, kad nebuvo pritarta mano siūlymui, nes bet kas netekęs ir dešimtadalio, ir penktadalio pajamų gali susidurti su kredito grąžinimo problemomis“.

Taip pat pataisytas Seimo statutas, leidžiant, esant ekstremalioms situacijoms, komitetų ir komisijų darbus organizuoti nuotoliniu būdu. „Jau esame XXI amžiuje ir turime tokias galimybes, kurias reikia panaudoti, – teigė A. Anušauskas. –  Tačiau negalime imituoti demokratijos. Posėdžiai ir nuotoliniu būdu negalės būti formalūs. Ir priimta nuostata, kad komitetų posėdžių organizavimo galimybės nuotoliniu būdu elektroninėmis ryšio priemonėmis, realiuoju laiku, paliekant įrašus, nors ir išimtinė – gali būti reikalinga. Pavyzdžiui, jei dalis kolegų atsidurs priverstinėje „saviizoliacijoje“ dėl karantino. Apklausos būdas paliktas tik formaliems sprendimams priimti.“

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6652

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-17 16:01
   Monika Kutkaitytė