Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Audroniaus Ažubalio pranešimas: parlamentaras ragina svarstyti Užsienio reikalų ir Europos reikalų komitetų darbo tęsimą karantino sąlygomis

2020 m. kovo 24 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Audronius Ažubalis šiandien kreipėsi į Seimo valdybą, Europos reikalų komiteto ir Užsienio reikalų komiteto pirmininkus, ragindamas atkreipti dėmesį, kad abu konstituciniai komitetai šiuo metu faktiškai neatlieka jiems įtvirtintos prievolės Konstituciniame akte dėl stojimo į Europos Sąjungą ir neformuoja Lietuvos pozicijų Europos Sąjungos institucijose.

 „Neteisinga, kad šie komitetai neatlieka jiems įtvirtintų prievolių ir neteikia mandato  Vyriausybės nariams, nustatant šalies poziciją visais svarbiausiais Europos Sąjungos klausimais, kai tuo metu Europos Sąjungos institucijos „atostogų“ neišėjo. Todėl privalu ieškoti ir rasti būdus, kaip šie komitetai galėtų tęsti darbą“, – teigė Užsienio reikalų komiteto narys Audronius Ažubalis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Audronius Ažubalis

Tel. (8 5) 239 6321

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-24 14:07
   Monika Kutkaitytė