Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko pavaduotojo Arvydo Nekrošiaus pranešimas: turime žmonėms dovanoti nebe gėles ir saldainius, o saugoti jų sveikatas ir gyvybes

2020 m. kovo 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius siūlo Seimo valdybai keisti parlamentinių lėšų panaudojimo aprašą, kad iš šių lėšų būtų galima pirkti ir dovanoti žmonėms priemones, skirtas koronaviruso („COVID-19“) stabdymui.

„Manau, kad turint omeny šiandieninę situaciją šalyje ir pasaulyje, atėjo laikas dovanoti nebe gėles ar saldainius, o kur kas svarbesnius dalykus. Ne visi piliečiai turi galimybę karantino metu būti namuose, šalyje daug senyvo amžiaus žmonių, o respiratorių ir kitų priemonių visi savomis išgalėmis neįsigys. Seimo nariai privalo turėti galimybę parlamentines lėšas panaudoti šiam tikslui – pirkti ir dovanoti žmonėms apsisaugojimo nuo viruso priemones“, – kalbėjo A. Nekrošius.

Parlamentaras kreipėsi į Seimo valdybą bei Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl išaiškinimo ir galimybės keisti parlamentinių lėšų naudojimo tvarką. Seimo narių lėšų su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms naudojimo tvarką nustato Seimo valdybos patvirtintas Seimo narių lėšų su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms skyrimo, naudojimo ir atsiskaitymo už jas tvarkos aprašas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Arvydas Nekrošius

Tel. (8 5)  239 6678

El. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-25 11:54
   Eglė Saulė Trembo