Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina teatro bendruomenę su Tarptautine teatro diena

2020 m. kovo 27 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Lietuvos teatrų aktorius, dramaturgus, režisierius ir darbuotojus bei visus teatro mylėtojus Tarptautinės teatro dienos proga.

„Šiųmetė Tarptautinė teatro diena yra pažymėta tyla teatro scenoje. Dėl to dėkoju Jums už rodomą ypatingą pavyzdį kovoje su pasaulinės pandemijos plitimu. Ačiū visiems scenos menininkams už solidarumą tiek dirbant iš namų ir inicijuojant kitokį, nuotolinį dialogą su teatro mylėtojais, tiek prisidedant prie taip reikalingų apsaugos priemonių gamybos. Linkiu visiems įkvėpimo ir jėgų įprasminant tai, su kuo susiduriame“,– teigia parlamento vadovas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5)  239 6030

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-27 15:15
   Eglė Saulė Trembo