Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Algirdo Syso pranešimas: „Ne laikas atleidinėti verslą nuo pelno mokesčio, kai jis ir taip mažiausias Europos Sąjungoje, o biudžeto pajamos krenta“

2020 m. kovo 30 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Antradienį Seimui bandoma pateikti kontraversišką įstatymo projektą, kuriuo siūloma juridinius asmenis atleisti nuo pelno mokesčio, jeigu jie investuos ne mažiau 30 milijonų eurų ir sukurs bent 200 darbo vietų. Socialdemokratas Algirdas Sysas sako, kad dabar ne laikas atleidinėti nuo pelno mokesčio. Jis ir taip vienas mažiausių Europos Sąjungoje.

 „Lietuvoje surenkama pelno mokesčio procentinė dalis nuo bendrojo vidaus produkto ir taip sudaro tik pusę Europos Sąjungos vidurkio. Reikia žiūrėti, kaip surinkti biudžetą, juk iš jo reikės mokėti atlyginimus viešajam sektoriui – mokytojams, medikams, socialiniams darbuotojams ir kitiems“, – sako A. Sysas.

Pasak Seimo nario, atleidimą nuo pelno mokesčio kritikuoja ir patys verslininkai. Jie sako, bus pažeidžiamas lygiateisiškumo principas, kai visą mokestį turės mokėti mažesni verslai arba tokie, kai per kelias įmones sukuriama tos 200 ar ir daugiau darbo vietų.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Irmina Frolova-Milašienė

El. p. [email protected]

Mob. 8 600 07 099

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-30 12:36
   Monika Kutkaitytė