Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius išreiškė užuojautą dėl kompozitoriaus Kšyštofo Pendereckio mirties

2020 m. kovo 31 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius savo ir Seimo delegacijos Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje vardu išreiškė nuoširdžią užuojautą nuo dėl kompozitoriaus dirigento, mokytojo Kšyštofo Pendereckio (Krzysztof Penderecki) mirties.

„Tai žmogus, kurio kūryba tapo pasauline vertybe, o K. Pendereckio vardas simbolizuoja šiandieninę pasaulio muzikinę kultūrą. Jo muzika jungė skirtingas tautas ir žemynus, paliko ryškų pėdsaką ir Lietuvos kultūroje. Turėjome garbės dar 1998 metais lapkričio mėn. vykusioje 3-iojoje Lietuvos ir Lenkijos parlamentinės asamblėjos sesijoje Vilniuje girdėti šio iškilaus kompozitoriaus kūrinius, atliekamus Varšuvos filharmonijos choro ir diriguojant pačiam maestro. Tai buvo didi dovana ne tik asamblėjos nariams, bet ir kultūros bendruomenei“, – rašoma užuojautoje.

Netekties akimirką linkima stiprybės kompozitoriaus artimiesiems ir reiškiama užuojauta jo talento gerbėjams. „Tegul pagarba ir ramybė lydi K. Pendereckio vardą ir šviesų atminimą“, – sako Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius.

 

 

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seimo delegacijos Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje pirmininkas

Arvydas Nekrošius

   Naujausi pakeitimai - 2020-03-31 09:48
   Monika Kutkaitytė