Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Justo Džiugelio pranešimas: parlamentaras registravo įstatymo pataisą, kuri rūpinasi visais su koronavirusu kovojančiais darbuotojais

2020 m. balandžio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Justas Džiugelis registravo įstatymo pataisą, kurioje numatyta priedus prie atlyginimų mokėti ne tik medikams, bet ir visiems su COVID-19 kovojantiems darbuotojams.

Seimo daugumos atstovų registruotame įstatymo projekte siūloma priedus prie atlyginimų mokėti tik gydytojams ir įstaigų vadovams. O pirmosiose gretose su koronavirusu kovoja ir įvairūs darbuotojai: valytojos, greitosios medicinos pagalbos vairuotojai ir kiti, turintys kontaktų su pavojingomis ligomis galimai užsikrėtusiais asmenimis.

Pateiktame įstatymo pakeitimo projekte aiškiai neapibrėžtas ir rezidentų priedų likimas, nors ant šių jaunų specialistų pečių gula ne mažesnis krūvis, nei ant ilgametę praktiką turinčių gydytojų. J. Džiugelio įregistruota įstatymo pataisa užtikrintų, kad būtų pasirūpinta visais pavojingomis sąlygomis dirbančiais medicinos įstaigų darbuotojais.

„Kovoje su iki šiol Lietuvoje neregėto masto nelaime svarbus kiekvieno žmogaus indėlis. Be valytojų, vairuotojų ir kitų darbuotojų gydytojų darbas taptų labai sudėtingas, o kartais ir visai neįmanomas. Už tai turime būti dėkingi ir tą dėkingumą išreikšti tokiu pat būdu, kaip ir medikams – skirdami priedus prie atlyginimo, – įsitikinęs J. Džiugelis. – Be to, kurdami naujus įstatymus negalime palikti erdvės dviprasmybėms ir korupcijai. Juose turi būti numatytos visos aplinkybės. Šiuo atveju – išvardinti visi asmenys, kuriems priklauso priedai už darbą pavojingomis sąlygomis.“

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Justas Džiugelis

Mob. 8 656 88 886

   Naujausi pakeitimai - 2020-04-07 13:18
   Monika Kutkaitytė