Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Monikos Navickienės pranešimas: parlamentarė prašo atsakymų, kokiu teisiniu pagrindu buvo testuojami ministrai, Seimo narys ir aukšti valdininkai

2020 m. balandžio 14 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė, TS-LKD pirmininko pavaduotoja Monika Navickienė šiandien viešai kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą ir valstybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovą Aurelijų Verygą, prašydama pateikti informaciją, kokiu teisiniu pagrindu, 2020 m. kovo 30 d. iki 2020 m. balandžio 5 d., visi Vyriausybės nariai buvo tiriami dėl koronaviruso.

M. Navickienė taip pat prašo pateikti informaciją, kokiu teisiniu pagrindu dėl koronaviruso tirti 2020 m. kovo 22 d. užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, vidaus reikalų viceministras Česlovas Mulma, Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Deividas Matulionis ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas.

„Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Dainiaus Gaižausko galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi atvejis išryškino problemą, kad valstybėje egzistuoja dvigubi standartai. Vieni – medikams ir paprastiems piliečiams, kiti – valdžios atstovams. Visiems šiems asmenims nepasireiškė jokie ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai. Ar tyrimai valdžios žmonėms atliekami tik remiantis vieninteliu principu – valdžios privilegijų pagrindu? Vis dar netestuojami visi medikai, daugybė žmonių atsakymo dėl savo testų nesulaukia 5–6 dienas, tačiau jokie apribojimai kažkodėl negalioja įtakingiausiems valstybėms žmonėms“, – sakė M. Navickienė.

Įsakymą, numatantį, kad aukščiausi šalies vadovai ir Vyriausybės nariai turėtų būti nuolat prevenciškai tiriami, ar neužsikrėtė koronavirusu, sveikatos apsaugos ministras A. Veryga pasirašė balandžio 8 dieną.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Monika Navickienė

Tel. (8 5) 239 6270

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-04-14 12:28
   Monika Kutkaitytė