Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Šiaurės ir Baltijos valstybių parlamentų pirmininkų susitikimas perkeltas į virtualiąją erdvę

2020 m. balandžio 16 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos keliamų grėsmių, NB8 valstybių parlamentų pirmininkų susitikimas įvyko nuotoliniu būdu, surengiant vaizdo skambučių konferenciją.

Šiandien, balandžio 16 d., Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis dalyvavo vaizdo konferencijoje su NB8 valstybių parlamentų pirmininkais. Susitikimas buvo planuotas gegužės 19 d. Helsinkyje, tačiau dėl COVID-19 infekcijos keliamos grėsmės NB8 parlamentų pirmininkų konferenciją pasiūlyta perkelti į virtualią erdvę.

Konferencijoje, kuriai pirmininkavo Suomijos parlamento Pirmininkas Matis Vanhanenas (Matti Vanhanen), valstybių parlamentų vadovai aptarė priemones, kurių imtasi kovojant su COVID-19 infekcijos plitimu.

„Kai kuriems nesklandumams, tokiems kaip piliečių grįžimas iš užsienio, reikėjo kaimynų geranoriškumo ir pagalbos. Labai vertiname, kad su šiuo iššūkiu dorojomės drauge ir vieningai“, – sako Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Pokalbio metu Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos ir Islandijos parlamentų vadovai bendrai sutarė, kad atsakas į COVID-19 pandemiją būtų grįstas žmogaus teisėmis, apsaugant laisvą ir nepriklausomą žiniasklaidą bei užtikrinant netrikdomą prieigą prie informacijos.

Aukščiausi valstybių pareigūnai pritarė, kad Šiaurės ir Baltijos regionas tvariu ekonomikos augimu galėtų tapti sėkmės pavyzdžiu po krizės pasikeitusioje Europoje, todėl reikia veikti vieningai ir naudoti tiek nacionalinius, tiek Europos Sąjungos finansinius instrumentus ir politinius resursus.

 

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-04-16 14:19
   Monika Kutkaitytė