Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Audroniaus Ažubalio pranešimas: parlamentaras kreipiasi į Europos Sąjungos Vyriausiąjį įgaliotinį užsienio reikalams ir saugumui Žozepą Borelį, ragindamas paremti Taivano dalyvavimą Pasaulio sveikatos organizacijoje stebėtojo teisėmis

2020 m. balandžio 17 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Buvęs užsienio reikalų ministras, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Audronius Ažubalis kreipėsi į Europos Sąjungos Vyriausiąjį įgaliotinį užsienio reikalams ir saugumo politikai Žozepą Borelį (Josep Borrell), ragindamas paremti Kinijos Respublikos – Taivano – siekį dalintis savo patirtimis su nuo COVID-19 nukentėjusiomis šalimis.

„Akivaizdu, kad ši pandemija yra vienas didžiausių iššūkių mūsų pasauliui, kuris turės rimtų sveikatos ir socialinių bei ekonominių padarinių žmonijai. Todėl norint jį įveikti būtina visapusiška tarptautinės bendruomenės socialinė, politinė ir intelektinė vienybė. Jei Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) šūkis yra „sveikata visiems“ ir „niekas neturi būti paliktas nuošalyje“, neracionalu, kad Taivanas, pasižymintis didžiuliu moksliniu-medicininiu potencialu ir galimybe realiai prisidėti prie visuotinės kovos, siunčiant medicinos atsargas į kitas pandemijos paveiktas šalis, yra paliktas nuošalyje. Tad galima teigti, kad pačios PSO ligšiolinė politika, uždraudžiant demokratiškai išrinktai Taivano vyriausybei dalyvauti Pasaulio sveikatos asamblėjoje ir medicinines technologijas aptariančiuose susitikimuose, yra netoliaregiška ir prieštaraujanti jos deklaruojamiems tikslams“, – teigia parlamentaras A. Ažubalis.

Seimo narys prašo Ž. Borelio nedviprasmiškai paremti Taivano galimybes dalyvauti PSO susitikimuose, mechanizmuose ir veikloje, skatinti visapusišką Taivano dalyvavimą Pasaulio sveikatos asamblėjos stebėtojų teisėmis ir PSO ligų prevencijos mechanizmuose, įskaitant Pasaulinį perspėjimo apie pavojų ir reagavimo tinklą (GOARN).

 

Daugiau informacijos:

Audronius Ažubalis

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Mob. 8 658 42 488

El. p. [email protected]  

   Naujausi pakeitimai - 2020-04-17 09:41
   Monika Kutkaitytė