Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Arvydo Anušausko pranešimas: „TV3.lt suklydo – pareiga politikams deklaruoti ryšius su KGB egzistuoja jau du dešimtmečius“

2020 m. balandžio 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Balandžio 28 dieną Seimo vakariniame po pateikimo vienbalsiai buvo pritarta įstatymo projektams, kuriais siekiama rinkimų įstatymuose įtvirtinti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pareigą tikrinti kandidatus, ar jie yra sąmoningai bendradarbiavę su kitų valstybių specialiosiomis tarnybomis.

Praėjus porai minučių po balsavimo TV3.lt naujienų portale pasirodė publikacija „Naujas Seimo užmojis – politikai privalės skelbti ryšius su KGB“. Ne tik publikacijos pavadinimas, bet ir turinys kelia nuostabą šio įstatymo rengėjui Seimo nariui Arvydui Anušauskui.

„Kaip šio įstatymo autorius, tai galiu tik nusivylęs palinguoti galva dėl šio straipsnio pavadinimo. Vis tik žurnalistų niekas neatleidžia nuo pareigos skaityti (domėtis jau nereikia) bent tuos dokumentus, apie kuriuos rašo“, – teigia A. Anušauskas. Jis parengtus įstatymo projektus registravo kartu su Arūnu Gumuliausku, Paule Kuzmickiene ir  Dovile Šakaliene. Komitetuose šie įstatymo projektai buvo patobulinti.

„Politikai jau nuo 1999 metų privalomai turi deklaruoti tokius ryšius, ir prisipažinę dėl bendradarbiavimo su KGB, ir neprisipažinę. Jau dvidešimt metų neegzistuoja jokių išimčių Seimo nariams, prezidentams, prokurorams, ministrams, teisėjams. Tačiau per tuos metus atsirado europarlamentarų, tiesiogiai renkamų merų pareigybės ir kad nebūtų jokių išimčių – įvedamas įpareigojimas ir juos tikrinti, jei tik kandidatuos į šias pareigas“, – tvirtina A. Anušauskas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6652

   Naujausi pakeitimai - 2020-04-29 10:33
   Monika Kutkaitytė