Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas pasveikino Latvijos Saeimą Nepriklausomybės dienos proga

2020 m. gegužės 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu pasveikino Latvijos Saeimą nacionalinės šventės – Latvijos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – proga.

„1990 m. gegužės 4-ąją Latvijos Aukščiausiosios Tarybos priimta Latvijos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo deklaracija – drąsus žingsnis, ir dabar, prabėgus trisdešimčiai metų, įkvepiantis atsakingai kurti savo šalies istoriją.

Nors šių dienų iššūkiai keičia mūsų kasdienį gyvenimą ir įpročius, esu tikras, kad išbandymai mus tik dar labiau sustiprins. Šiandien, kaip ir prieš trisdešimt metų, kartu esame ir būsime stipresni“, – sveikinime, išsiųstame Saeimos Pirmininkei Inarai Mūrniecei (Ināra Mūrniece), sako parlamento vadovas.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-04 10:20
   Monika Kutkaitytė