Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojo, Liberalų sąjūdžio frakcijos nario Kęstučio Glavecko pranešimas: „Vienkartinės subsidijos vartotojams privalo būti skiriamos solidariau“

2020 m. gegužės 5 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Kęstutis Glaveckas mano, kad planuojamos valdžios subsidijos vartotojams privalo būti labiau diferencijuotos ir skirtos tik mažiausias pajamas gaunantiems žmonėms. Atsižvelgdamas į tai, parlamentaras registravo pataisas Vyriausybės teikiamam Vienkartinės išmokos socialinio draudimo pensijų ir šalpos išmokų gavėjų įstatymo projektui.

„Jeigu valstybė krizės atveju apsisprendė subsidijuoti vartotojus – reikia tai daryti tikslingai ir, svarbiausia, solidariai. Valstybės parama turi pasiekti labiausiai socialiai pažeidžiamus vartotojus – t. y. gaunančius mažiausias pensijas. Beprecedentės pandemijos metu didesnis socialinis jautrumas ir solidarumas didžiausioje rizikos grupėje esantiems žmonės yra sąžiningiausias galimas mūsų visų atsakas“, – teigia Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas, Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Kęstutis Glaveckas.

Konkrečiai, liberalo su kolegomis registruotose pataisose siūloma vienkartinę 200 eurų išmoką padidinti iki 300 eurų ir ją išmokėti per liepą ir rugpjūtį. O svarbiausia, kad į tokias vienkartines išmokas galėtų pretenduoti tik tie asmenys, kurių pajamos/pensijos per mėnesį neviršija 600 eurų.

 

Daugiau informacijos:

Kęstutis Glaveckas

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys

Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas

Mob. 8 698 22 999, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-05 14:06
   Monika Kutkaitytė