Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių grupės pranešimas: „Savarankiškai dirbantiesiems didinama valstybės parama“

2020 m. gegužės 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimas priėmė Užimtumo įstatymo pataisas, pritardamas grupės parlamentarų inicijuotiems siūlymams. Pagal juos, savarankiškai dirbantiems asmenims 257 eurų išmoka bus mokama dar du mėnesius pasibaigus karantinui. Ji taip pat bus mokama ir pradėjus dirbti. Savarankiškai dirbantys asmenys, kurie negali tęsti savo veiklos dėl karantino, galės gauti vienkartinę 7000 eurų išmoką tam, kad galėtų imtis kitos leistinos veiklos, neprarastų motyvacijos dirbti.

Beveik du mėnesius didžioji dalis šios grupės žmonių negalėjo vykdyti veiklų dėl paskelbto karantino. Kadangi vartojimas ir gamyba yra žymiai sulėtėję, norint atgaivinti verslą savarankiškai dirbantiems asmenims reikės įdėti daug finansinių ir žmogiškųjų resursų.

Pasiūlymą teikė grupė parlamentarų: Vida Ačienė, Juozas Rimkus, Audronė Jankuvienė, Aušrinė Norkienė, Laimutė Matkevičienė, Rima Baškienė, Tomas Tomilinas, Guoda Burokienė, Asta Kubilienė, Jonas Jarutis, Aurimas Gaidžiūnas, Rimantė Šalaševičiūtė ir Rimantas Jonas Dagys.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė

Audronė Jankuvienė

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-07 14:07
   Monika Kutkaitytė