Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas pasveikino pareigas pradėjusį eiti valstybės kontrolierių

2020 m. gegužės 7 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Šiandien, gegužės 7 dieną, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pasveikino valstybės kontrolieriaus pareigas pradėjusį eiti Mindaugą Macijauską.

„Tikiu, kad savo kompetencija ir profesionalumu svariai prisidėsite prie sklandaus valstybės veikimo, Jūsų patirtis audito srityje yra neabejotina. Linkiu sėkmės nelengvoje tarnyboje šioje itin svarbioje valstybės institucijoje“, – sako Seimo Pirmininkas.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Parlamento vadovas taip pat padėkojo kadenciją baigusiam Valstybės kontrolės vadovui Arūnui Dulkiui.

„Dėkoju už prisiimtą atsakomybę, pilietiškumą ir profesionalumą puoselėjant mūsų valstybę ir dirbant Lietuvai. Linkiu pelnytai didžiuotis savo nuveiktais darbais ir sėkmės ateities veiklose“, – sako Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-07 14:26
   Monika Kutkaitytė