Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko sveikinimas Steigiamojo Seimo šimtmečio proga

2020 m. gegužės 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Seimo narius, kanceliarijos darbuotojus ir visą Lietuvą su šiuolaikinio parlamentarizmo šimtmečiu!

„Steigiamasis Seimas – tai demokratijos Lietuvoje stipriausia šaknis. Prieš šimtą metų parlamentas įteisino Lietuvos Respubliką – žmogaus teisių principus atliepiančią ir vakarietiškos demokratijos esmę atspindinčią valstybę su tikrąja tautinio atgimimo prasme. Šiandien pirmajam Lietuvos įstatymui, priimtam pirmame Seimo posėdyje, sukanka šimtas metų ir jis niekada nebuvo pakeistas. Šiandien sveikinkime vienas kitą su laisve ir Lietuviškos demokratijos šimtmečiu!“ – sako parlamento vadovas.

 

Seimo Pirmininko vaizdo sveikinimą rasite čia: nuoroda

 

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-18 10:53
   Monika Kutkaitytė