Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Lauryno Kasčiūno pranešimas: parlamentaras prašo suvienodinti reikalavimus renginiams ir profesionalaus sporto varžyboms bei leisti jose dalyvauti žiūrovams

2020 m. gegužės 25 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į Lietuvos Respublikos Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį dėl sporto varžybų organizavimo karantino laikotarpiu.

Švelninat karantino priemones nuo 2020 m. gegužės 18 d. leidžiami atvirose vietose vykstantys renginiai, kai renginyje dalyvauja iki 30 žiūrovų ir užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 m2 plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų. Taip pat leidžiama organizuoti renginius iki 30 žiūrovų uždarose erdvėse, jeigu užtikrinamas saugus atstumas tarp asmenų ar jų grupių ir renginys vyksta be pertraukų. „Nuo 2020 m. gegužės 30 d. ketinama leisti atnaujinti profesionalaus sporto varžybas, tačiau be žiūrovų“, – pažymi L. Kasčiūnas.

„Prašau Ministro Pirmininko pateikti paaiškinimus, kodėl ketinama atnaujinti profesionalaus sporto varžybas be žiūrovų, kai tuo tarpu nuo 2020 m. gegužės 30 d. renginiai bus leidžiami tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, kuomet dalyvaus ne daugiau kaip 30 žiūrovų ir bus išlaikomas nustatytas saugus atstumas tarp jų. Taip pat prašau įvertinti galimybes suvienodinti reikalavimus renginiams ir profesionalaus sporto varžyboms ir leisti bent jau atvirose erdvėse vykstančias profesionalaus sporto varžybas, kai jose dalyvautų iki 30 žiūrovų ir būtų užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 m2 plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų“, – sako L. Kasčiūnas.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Laurynas Kasčiūnas

Mob. 8 659 00 088

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-25 12:25
   Monika Kutkaitytė