Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Lauryno Kasčiūno pranešimas: parlamentaras ragina Lietuvos Vyriausybės atstovus paremti JAV iniciatyvą dėl švaraus 5G informacijos perdavimo kanalo

2020 m. gegužės 26 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į užsienio reikalų ministrą Liną Linkevičių ir krašto apsaugos ministrą Raimundą Karoblį, kviesdamas paremti JAV iniciatyvą dėl švaraus 5G informacijos perdavimo kanalo.

„Balandžio 29 dieną JAV valstybės sekretorius Maikas Pompėjus (Mike Pompeo) pristatė planus įgyvendinti švaraus 5G informacijos perdavimo kanalo (angl. „5G Clean Path“) iniciatyvą. Pirmiausia tai paliestų visas JAV diplomatines atstovybes – JAV diplomatinė informacija turėtų keliauti tik tais informacijos perdavimo tinklais, kuriuose nebus naudojama nepatikimų (Kinijos) gamintojų įranga. JAV prie šios iniciatyvos paragino prisijungti ir savo partnerius“, – teigia L. Kasčiūnas.

L. Kasčiūnas pabrėžia, kad JAV yra Lietuvos strateginis partneris, todėl būtina užtikrinti netrukdomą ir saugų diplomatinės bei gynybinės informacijos apsikeitimą bei remti JAV iniciatyvas 5G srityje. Tuo pačiu parlamentaras ragina Lietuvos Vyriausybę kuo greičiau pasirašyti dvišalę deklaraciją su JAV dėl 5G saugumo užtikrinimo ir bendradarbiavimo stiprinimo šioje srityje. Tokius susitarimus su JAV jau yra pasirašiusios Lenkija, Estija, Latvija, Rumunija ir Čekija.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Laurynas Kasčiūnas

Mob. 8 659 00 088

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-26 10:30
   Monika Kutkaitytė