Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Arvydo Anušausko pranešimas: parlamentaras prašo Vyriausybės leisti deramai paminėti Gedulo ir vilties dieną

2020 m. gegužės 27 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Atsižvelgdamas į tai, kad žiniasklaidoje skelbiama, jog preliminariai nuo birželio 15 dienos dalyvių ir žiūrovų skaičius atvirose erdvėse galėtų didėti iki 500, uždarose – iki 150-ies, bet galutinį sprendimą dar turės priimti Vyriausybė, Seimo narys Arvydas Anušauskas kreipėsi į Ministrą pirmininką Saulių Skvernelį.

Parlamentaras prašo sprendimo dėl didesnių renginių dalyvių skaičiaus pakeitimus įvesti nuo birželio 14 dienos.

„Prašau atkreipti dėmesį, kad birželio 14-ąją tradiciškai minima Gedulo ir vilties diena. Šią atmintiną dieną skirtinguose Lietuvos miestuose lydi ilgametės tradicijos, siekiant pagerbti tūkstančius okupacijos aukų, kasmet renkamasi į renginius. Todėl yra svarbu atsižvelgti į visuomenės interesą deramai ir tradiciškai paminėti istorinės skaudžios praeities datą, kuomet Sovietų Sąjunga pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą“, – teigia A. Anušauskas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6878

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-27 10:23
   Monika Kutkaitytė