Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių Arvydo Anušausko ir Lauryno Kasčiūno pranešimas: „Siūloma Vilniaus miestui nupirkti Lietuvos edukologijos universiteto stadioną ir jį rekonstruoti“

2020 m. gegužės 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Laikinosios parlamentinės grupės „Už Lietuvos futbolo ateitį“ nariai Arvydas Anušauskas ir Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių dėl Lietuvos edukologijos universiteto stadiono ateities.

„Atsižvelgiant į tai, kad nacionalinio stadiono ateitis skendi migloje kaip trokštama ir vis tolstanti vizija, verta atkreipti dėmesį ir į Lietuvos edukologijos universiteto stadiono ateitį. Prašome imtis iniciatyvos dėl galimybės nupirkti Vilniaus miestui minėtą stadioną ir jį rekonstruoti, pritaikant profesionalų rungtynėms. Sporto treniruotes ir varžybas yra tikslinga organizuoti kokybiškai, tam, žinoma, reikalinga gera infrastuktūra, o rekonstruotas stadionas galėtų būti veiksmingas žingsnis į priekį“, – teigia A. Anušauskas.

„Negalime leisti, kad Vilniuje neliktų dar vieno futbolo stadionoׅ“, – antrina L. Kasčiūnas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6878

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-28 11:06
   Monika Kutkaitytė