Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Monikos Navickienės pranešimas: „Dėl padidėjusio smurto artimoje aplinkoje reikalingi skubūs sprendimai“

2020 m. gegužės 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos atstovė, Socialinių reikalų ir darbo komiteto narė Monika Navickienė kreipėsi į socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį, atkreipdama dėmesį į smurto artimoje aplinkoje padidėjimą karantino metu ir ragindama kuo skubiau imtis efektyvių veiksmų situacijai suvaldyti.

„Viešojoje erdvėje pastaruoju metu pasirodantys pranešimai apie smurtą prieš vaikus verčia sunerimti. Karantino metu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, stebimas smurto artimoje aplinkoje protrūkis. Todėl turime įsitikinti, kad vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo įgyvendinimas yra užtikrinamas reikiamomis paslaugomis, socialinių darbuotojų ir psichologų kiekiu bei kompetencijomis, deramu finansavimu. Privalome nedelsiant užkardyti galimas dramatiškas karantino laikotarpio pasekmes“, – teigia M. Navickienė.

M. Navickienė ministro prašo pateikti priemonių, skirtų užtikrinti kokybiškų paslaugų prieinamumą šeimoms, karantino laikotarpiu ir jam pasibaigus, planą bei informuoti kaip šiuo metu yra užtikrinamas Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo įgyvendinimas.

„Siekiant užkirsti kelią tragedijoms šeimose didelis dėmesys turi būti skiriamas Lietuvos gyventojų psichinei sveikatai. TS-LKD kartu su ekspertais viešai pateikė visą sąrašą priemonių, skirtų psichinės sveikatos gerinimui trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu. Kviečiu ministrą į atsižvelgti į pasiūlymus priimant greitus ir veiksmingus sprendimus“, – sakė Seimo narė.

 

Kontaktams:

Seimo narė Monika Navickienė

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-05-29 11:33
   Eglė Saulė Trembo