Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Rusija išnaudoja COVID-19 pandemiją tęsti agresiją Ukrainoje“

2020 m. birželio 22 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis birželio 23 d. nuotoliniu būdu susitiks su Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininku Dmytro Razumkovu. Susitikimo metu Lietuvos ir Ukrainos parlamentų vadovai kalbėsis koronaviruso pandemijos suvaldymo ir Europos Sąjungos Rytų partnerystės ateities klausimais.

„Nepaisant COVID-19 pandemijos, Ukrainos vyriausybė tęsia reformų kelią. Svarbu, kad reformų tempas nelėtėtų, ypač kovos su korupcija, teisės viršenybės srityse. Tikimės, kad Europos Sąjunga tai įvertins ir atsižvelgs į Ukrainos ir visų asocijuotų Rytų partnerių lūkesčius gilinti sektorinį bendradarbiavimą ir laipsnišką integraciją į Europos Sąjungos vidaus rinką“, – teigia Lietuvos parlamento vadovas.

Su koronaviruso pandemija besigrumiančios Ukrainos teritorijoje toliau tęsiasi ir karinis konfliktas.

„Matome, kaip COVID-19 pandemiją Rusija išnaudoja tęsti agresiją Donbase ir įtvirtinti Krymo aneksiją. Sveikiname aktyvius Ukrainos žingsnius, siekiant taikaus konflikto Donbase sprendimo, bet nematome jų iš Rusijos ir jos remiamų separatistų, tad spaudimas ir sankcijos Rusijai turi būti išlaikytos“, – teigia Viktoras Pranckietis.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-06-22 21:02
   Monika Kutkaitytė