Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Aleksandro Stulginskio žvaigždė padės išsklaidyti apie demokratiją kuriamus mitus“

2020 m. liepos 3 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos vardu užregistruotą Aleksandro Stulginskio žvaigždės įstatymo iniciatyvą. Seimo Pirmininko teigimu, šis apdovanojimas galėtų sėkmingai prisidėti melagingų naujienų apie Lietuvos valstybės sąrangą dekonstravimo.

„Apklausos rodo, kad šiandien Lietuvos gyventojai didžiuojasi savo šalimi, bet vis dar skeptiškai vertina, kaip šalyje veikia demokratija ir dauguma apklaustų šalies gyventojų nemano, kad gali daryti realią įtaką politinių sprendimų priėmimui. Tuo neabejotinai naudojasi nepasitikėjimą Tėvyne skatinančios ir priešiškai Lietuvai nusiteikusios jėgos. Privalome nušviesti geruosius pavyzdžius ir žmones, kurie kasdien užtikrina demokratijos ir parlamentarizmo idėjos puoselėjimą. Tikiu, kad Aleksandro Stulginskio žvaigždė tokiu būdu padės išsklaidyti mitus ir melagingus naratyvus apie demokratiją“, – teigia Seimo Pirmininkas.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-07-03 14:56
   Monika Kutkaitytė