Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina Valstybės dienos proga

2020 m. liepos 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina visus Lietuvos žmones ir lietuvius visame pasaulyje Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės) dienos proga.

„Mūsų valstybė – tai laisvės, taikos ir demokratijos suvienyti žmonės. Jau paminėję tūkstantmetį ir vartodami seniausią pasaulio kalbą, mes iki šiandienos nestokojame ambicijos augti pasitikėdami vieni kitais. Šie metai buvo kupini progų įsitikinti, kaip operatyviai ir efektyviai mes galime pasirūpinti savo artimaisiais, kaimynais ir visa valstybe. Iššūkius atrėmėme kartu kaip vieninga šalis, todėl švęskime Valstybės dieną su pasididžiavimu, nes turime kuo didžiuotis.

Kelkime trispalves šios draugystės šventės proga, o atėjus vakarui, burkime artimiausius ir giedokime Tautišką giesmę kartu“, – sveikinime teigia Seimo Pirmininkas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-07-04 08:43
   Monika Kutkaitytė