Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas išvyksta vizito į Lenkiją

2020 m. rugpjūčio 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rugpjūčio 15 d., šeštadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su darbo vizitu išvyksta į Varšuvą (Lenkijos Respublika), kur dalyvaus Varšuvos mūšio 100-ųjų metinių minėjime ir susitiks su aukščiausiais šalies vadovais.

„Šiandien kaip niekada svarbu atsiminti ir minėti istorines mūsų regiono šalių laisvės pergales, ypač tokias kaip „Stebuklas prie Vyslos“. Geopolitiniame kontekste, kuriame gyvename, kai nuolat stengiamasi perrašyti ir iškraipyti mūsų istorijos faktus, turime susitikti, susitelkti ir semtis jėgų iš mūsų tautų didvyrių, visiems puolimams atremti. Taip ši proga suteiks galimybę dar kartą vieningai pasmerkti smurtą ir laisvės suvaržymus, su kuriais susiduria mūsų kaimynėje teisę į laisvus rinkimus ginantys Baltarusijos žmonės“, – teigia Seimo Pirmininkas.

Varšuvos mūšio 100-ųjų metinių minėjime dalyvaus Lenkijos Prezidentas Andžejus Duda (Andrzej Duda), Jungtinių Amerikos Valstijų delegacija, vadovaujama Valstybės sekretoriaus Maiko Pompėjaus (Mike Pompeo), taip pat delegacija iš Ukrainos. Po minėjimo Seimo Pirmininkas susitiks su kolege, Lenkijos Seimo Pirmininke Elžbieta Vitek (Elżbieta Witek).

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-08-17 08:10
   Monika Kutkaitytė