Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina su mokslo metų startu

2020 m. rugsėjo 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis savo ir Seimo vardu sveikina visus su Mokslo ir žinių diena.

„Noras pažinti ir žinoti yra viena stipriausių žmonijos varomųjų jėgų. Naujųjų mokslo metų proga linkiu visiems besimokantiems būti drąsiais. Drąsa diskutuoti, drąsa kelti klausimus ir drąsa bandyti tai, kad dar nebandyta, sukuria išties prasmingą išsilavinimą“,– teigia Lietuvos parlamento vadovas.

Lietuvos švietimo sistemai pasitinkant beprecedenčius mokslo metus, Seimo Pirmininkas rugsėjo 1-osios proga atkreipia dėmesį į įspūdingą Lietuvos mokyklų bendruomenių solidarumą.

„Mokyklų bendruomenėms šiemet krenta nelengva atsakomybė išlaikyti aktyvų tarpusavio dialogą, atitolus vieniems nuo kitų. Stebiu kruopštų ir nuoširdų mokymo įstaigų pasirengimą užtikrinti maksimalų visų saugumą. Labai dėkoju visiems už vienybę ruošiantis šiems mokslo metams“,– sako V. Pranckietis.

Šiandien 11 val. Seimo Pirmininkas Mokslo metų pradžios šventėje pasveikins Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenę ir į ją įsiliesiančius pirmakursius Kauno botanikos sode.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-09-01 08:05
   Eglė Saulė Trembo