Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas susitiks su Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininku

2020 m. rugsėjo 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis rugsėjo 10 d. Seime priims Lietuvoje viešėsiantį Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininką Dmytro Razumkovą. Susitikimo su Ukrainos parlamento vadovu metu bus aptarta situacija Baltarusijoje ir parlamentinės priemonės, kuriomis būtų galima padėti jau mėnesį prieš neteisėtą valdžią protestuojančiai Baltarusijos pilietinei visuomenei.

„Ukraina su Baltijos šalimis ir Lenkija šiandien užima priešakines pozicijas palaikant Baltarusijos pilietinę visuomenę, taikiai besipriešinančią prieš nelegalius buvusio Baltarusijos prezidento veiksmus. Tik nuosekliai plečiamos mūsų šalių nacionalinės sankcijos ir vieningas balsas gali padėti sulaukti griežto Europos atsako tiek Baltarusijos Prezidento rinkimus falsifikavusiems asmenims, tiek Rusijai, jau rodančiai akivaizdžius naujojo imperializmo Europoje veiksmus“, – teigia Lietuvos parlamento vadovas.

Susitikimo metu taip pat numatoma aptarti su koronaviruso pandemija besigrumiančios Ukrainos teritorijoje besitęsiantį karinį konfliktą.

„Rusija ciniškai išnaudoja COVID-19 pandemiją tam, kad galėtų stimuliuoti konfliktą Rytų Ukrainoje. Ukrainai ir toliau ieškant kelių taikiai išspręsti konfliktą, lieka akivaizdu, jog tai nėra Rusijos remiamų separatistų pasirinkimas. Dėl to negalime leisti švelninti Europos sankcijų Rusijai, kol pastaroji siekia destrukcijos Europoje“, – teigia V. Pranckietis.

Rugsėjo 10 d. Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininkas Dmytro Razumkovas dalyvaus ir pirmajame Seimo IX rudens sesijos posėdyje, kuriame perskaitys kalbą Seimo plenarinių posėdžių salėje susirinkusiems Lietuvos parlamento nariams ir visiems Lietuvos žmonėms.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-09-09 14:56
   Eglė Saulė Trembo