Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Audroniaus Ažubalio pranešimas: parlamentaras pakartotinai kreipiasi į premjerą dėl būstinės Baltarusijos opozicinei Koordinacinei tarybai suteikimo

2020 m. rugsėjo 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Audronius Ažubalis pakartotinai kreipiasi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, ragindamas nedelsiant suteikti saugias, reprezentatyvias ir techniškai gerai įrengtas patalpas Baltarusijos demokratinės opozicijos Koordinacinės tarybos nariams, kai buvo gautas atsakymas, kad kreipimasis pavedamas nagrinėti Užsienio reikalų ministerijai.

„Tai yra nesusipratimas. Sprendimą turėtų svarstyti pati Vyriausybė, o ne Užsienio reikalų ministerija, kuri nuo 2014 m. yra finansuojama mažiausiai iš visų Lietuvos Respublikos ministerijų. Ji neturi jokių galimybių šiai Baltarusijos demokratinės opozicijos Koordinacinei tarybai suteikti reikalingą būstinę“, – teigia Seimo narys A. Ažubalis.

Šiuo kreipimusi Seimo narys ragina neignoruoti paramos reiškimo neatidėliotinumo ir primena mūsų atsakomybę prieš Baltarusijos tautą.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Audronius Ažubalis

Mob. 8 658 42 488

El. p. [email protected]  

   Naujausi pakeitimai - 2020-09-15 10:39
   Monika Kutkaitytė