Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Krizė Baltarusijoje tik patvirtina NATO atgrasymo ir gynybos būtinybę“

2020 m. rugsėjo 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su NATO karinio komiteto pirmininku, karinių oro pajėgų maršalu seru Stiuartu Viljamu Pyču (Stuart William Peach). Susitikimo metu buvo aptartos karinės situacijos prie NATO bloko sienos, NATO vienetų veikla Lietuvoje ir Lietuvos karių dalyvavimas NATO misijose.

„Aptarėme tai, kaip galime prisidėti prie bendrų tikslų siekiant ginti demokratiją mūsų kontinente ir saugumą mūsų šalyje, kuri kasdien saugo rytinę NATO bloko sieną. Kalbėjome apie konkrečias situacijas Ukrainoje ir Sakartvele ir kaip būtų galima padėti efektyviau ir greičiau jas išspręsti“, – po susitikimo teigė Seimo Pirmininkas.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Džoja Gunda Barysaitė)

 

Susitikimo su NATO karinio komiteto pirmininku buvo išsamiai aptarta Lietuvos pašonėje besivystanti situacija Baltarusijoje.

„NATO stebi ir vertina visą procesą, vykstantį Baltarusijoje. Dėl to nėra planuojami jokie Lietuvoje numatytų vykti NATO mokymų ar kitų veiksmų ribojimai ar mažinimai. Baltarusijos politinė krizė tik dar kartą patvirtino, kad situacija gali greitai keistis, todėl būtinas patikimas ir stiprus NATO atgrasymas bei gynyba“, – teigė Lietuvos parlamento vadovas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-09-25 12:44
   Monika Kutkaitytė