Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina Tarptautinės mokytojų dienos proga

2020 m. spalio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina pedagogus ir mokytojų bendruomenę Tarptautinės mokytojų dienos proga. Parlamento vadovas dėkoja už prisiimtą atsakomybę ir nuoširdų darbą savo šaliai ir jos visuomenei.

„Mokytojo darbas yra labai atsakingas. Savo žiniomis mokytojai perduoda kertines vertybes, formuojančias mūsų šalies asmenybes ir piliečius. Linkiu kiekvienam mokytojui šią šventinę dieną sulaukti daug sveikinimų nuo savo moksleivių, o ypač tų, kurie formalųjį ugdymą jau yra baigę. Linkiu, kad jų prisiminimai, gyvenimo istorijos ir pasiekimai įkvėptų jus. Didžiuokitės savimi, savo kolegomis ir didžiu mokytojų bendruomenės darbu Lietuvai“, – sveikindamas teigė Lietuvos parlamento vadovas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-10-05 08:12
   Monika Kutkaitytė