Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas reiškia užuojautą dėl visuomenininko Jono Ryčio Puodžiaus netekties

2020 m. spalio 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

       Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis savo ir Seimo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą mokslų daktaro, docento, tremtinio ir visuomenės veikėjo Jono Ryčio Puodžiaus artimiesiems.

       „Mūsų šaliai atgavus nepriklausomybę, Jonas Rytis Puodžius buvo vienas pirmųjų, stojusių prie valstybės aparato atkūrimo. Tai jam buvo pilietinės atsakomybės sprendimas. Lietuvos laisvės idėjai ir jos įgyvendinimui Jonas Rytis Puodžius skyrė visą savo energiją ir tai liks darbštumo ir atsidavimo pavyzdžiu valstybės tarnautojams ir visiems Lietuvos piliečiams. Nuoširdžiai užjaučiu Jono Ryčio Puodžiaus artimuosius ir bičiulius“, – teigė Lietuvos parlamento vadovas.

       Jonas Rytis Puodžius buvo apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi (2005 m.), Tautinių mažumų ir išeivijos departamento Aukso ženklu „Už nuopelnus“ (2007 m.) ir Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrijos medaliu „Vilties žvaigždė“ (2019 m.).

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-10-22 16:17
   Monika Kutkaitytė