Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina su Konstitucijos diena

2020 m. spalio 25d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina visus Konstitucijos dienos proga.

„Nuolat kintanti mūsų visuomenė, iššūkiai, su kuriais tenka susidurti, bei geriausių sprendimų paieška suteikia mums progą vis naujai atrasti Konstitucijos vertę. Tai vertybinis taškas, nuo kurio atsispiriame priimdami svarbiausius sprendimus, ir teisės aktas, kuriuo remdamiesi piliečiai gina savo teises.

Minėdami Konstitucijos dieną taip pat minime savo vienybę, bendrą sutarimą, kuriuo kasdien užtikriname laisvę ir garantuojame kiekvieno lygybę prieš įstatymą. Sveikinu Jus ir kviečiu visus iš naujo pažinti ar prisiminti Konstitucijos teiginius. Kalbėdami apie ją, diskutuodami jos pagrindus mes stiprinsime pasitikėjimą Konstitucija ir jos aktualumą“, – teigia Lietuvos parlamento vadovas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovas spaudai

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-10-25 06:45
   Jolanta Anskaitienė