Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkė sveikina Daniją Konstitucijos dienos proga

2022 m. birželio 5 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Danijos Karalystės Folketingo Pirmininką Henriką Damą Kristenseną (Henrik Dam Kristensen) ir šalies žmones nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga. Parlamentui linkėjo darnaus ir sėkmingo darbo, kuriant valstybės ir piliečių gerovę.

Naudodamasi proga Seimo Pirmininkė paminėjo glaudų Lietuvos ir Danijos bendradarbiavimą.

„Neabejoju, kad tiek dvišaliu, tiek daugiašaliu lygmenimis plėtojamas parlamentinis dialogas leidžia siekti bendrų tikslų. Tikiu, kad prie to svariai prisidės ir rugpjūčio 22–24 d. Lietuvoje vyksiantis Šiaurės ir Baltijos valstybių (NB8) parlamentų pirmininkų susitikimas“, – pažymėjo V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2022-06-03 17:28
   Monika Kutkaitytė