Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Antikorupcijos komisija

Antikorupcijos komisija domėsis „Litexpo“ vykdomų pirkimų skaidrumu

2023 m. balandžio 27 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Seimo Antikorupcijos komisija, reaguodama į žiniasklaidoje viešinamą informaciją apie galimai neskaidriai valstybės įmonės „Litexpo“ vykdomus viešuosius darbų, paslaugų, prekių, skirtų vasarą vyksiančiam NATO viršūnių susitikimui surengti, pirkimus, planuoja posėdyje svarstyti, kaip yra užtikrinamas vykdomų pirkimų skaidrumas ir valstybės biudžeto lėšų efektyvus naudojimas.

Komisija iš atsakingų institucijų renka informaciją, kokių priemonių vykdant viešuosius pirkimus „Litexpo“ ėmėsi galimoms korupcijos rizikoms eliminuoti, kokias korupcijos prevencijos priemones taiko, kaip yra valdomi galimi interesų konfliktai, taip pat, ar privačius interesus privalantys deklaruoti asmenys yra nustatyta tvarka Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai pateikę privačių interesų deklaracijas. Viešųjų pirkimų tarnybos yra paprašyta įvertinti viešai skelbiamą informaciją apie „Litexpo“ galimai neskaidriai organizuojamus viešųjų pirkimų konkursus supaprastinta tvarka iš vienintelio šaltinio.

Apibendrinus institucijų gautus paaiškinimus, klausimas bus teikiamas svarstyti artimiausiame Seimo Antikorupcijos komisijos posėdyje.

 

Komisijos pirmininkas

Algirdas Stončaitis, tel. (8 5) 239 6648, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-04-27 09:11
   Jolanta Anskaitienė