Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Antikorupcijos komisija

Darbotvarkės
2024 m. kovo 27 d. Antikorupcijos komisijos uždaro posėdžio darbotvarkė
Eil. Nr.Data, laikas, vietaSvarstomas klausimasKomisijos išvados rengėjas, atsakingas tarnautojas

1.

2024-03-27

13.00–13.10

I r. Lietuvos Tarybos salė

Posėdžio darbotvarkės tvirtinimas

A. Stončaitis

2.

2024-03-27

13.10–14.30

I r. Lietuvos Tarybos salė

Dėl iš bendrovės BaltCap valdomo fondo pasisavintų lėšų bei su šiuo įvykiu susijusių klausimų: finansinių institucijų ir lošimų veiklos kontrolės, teisinio reglamentavimo šiose srityse tobulinimo bei atsakingų institucijų vykdytos priežiūros ir kontrolės (svarstymo tęsinys).


Kviečiami dalyvauti:

Finansų ministerijos,                                                                        Valstybinės mokesčių inspekcijos,

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos,

Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Lietuvos banko, Vidaus reikalų ministerijos, Generalinės prokuratūros, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos koordinavimo  komisijos, bendrovės BaltCap atstovai. ​


A. Stončaitis

R. Varslauskas

3.

2024-03-27

14.30–14.50

I r. Lietuvos Tarybos salė

Kiti klausimai

A. Stončaitis

R. Varslauskas

Naujausi pakeitimai - 2024-03-21 09:04