Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė

Seimo nariai sieks aktyviai įsitraukti į Gegužės trečiosios Konstitucijos ir Abiejų Tautų tarpusavio įžado priėmimo 230-ųjų metinių minėjimų programą

2021 m. vasario 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė nuotoliniu būdu bendravo su Lenkijos Respublikos ambasadore Lietuvoje Uršula Doroševska (Urszula Doroszewska).

Grupės pirmininkė Rita Tamašunienė pristatydama gausią parlamentarų grupę (grupėje – 47 nariai), pabrėžė, kad Lenkiją Lietuva vertina kaip strateginę partnerę. Tarpparlamentinių ryšių grupė pasirengusi ieškoti dar daugiau sąlyčio taškų tarp Lietuvos ir Lenkijos, vienyti pozicijas dėl nacionalinio saugumo, gynybos, energetinės nepriklausomybės, bendros istorinės atminties ir kultūriniais klausimais.

Susitikime atkreiptas dėmesys į šių metų istorinių datų minėjimus. Lietuvos Respublikos Seimas 2021 metus yra paskelbęs Gegužės trečiosios Konstitucijos ir Abiejų Tautų tarpusavio įžado priėmimo 230-ųjų metinių minėjimo metais.  Seimo Tarpparlamentinių ryšių grupė sieks aktyviai įsitraukti į minėjimų programą ir skatinti žinių apie Gegužės trečiosios Konstituciją sklaidą Lietuvos regionuose.

 

Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus nuotr.

 

Daugiau informacijos:

Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus

Vyr. specialistė

Milda Žvinienė

Tel. (8 5)  239 6220, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-02-18 17:01
   Monika Kutkaitytė