Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė

Parlamentarams buvo pristatytos Moldovos politinės aktualijos

2021 m. vasario 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Vasario 19 d. Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupės nariai nuotoliniu būdu bendravo su Lietuvos ambasadoriumi Moldovoje Kęstučiu Kudzmanu.

Susitikime ambasadorius pristatė Moldovos politines aktualijas, šalies vykdomas reformas ir pokyčius šalyje po Prezidento rinkimų, kuriuos laimėjo proeuropietiška Maja Sandu (Maia Sandu). K. Kudzmanas apžvelgė Lietuvos įsitraukimą į gerosios patirties dalinimosi projektus Moldovoje, per kuriuos mūsų valstybė yra atpažįstama ir vertinama.

Grupės nariai pritarė Lietuvos pastangoms nuosekliai remti Moldovą reformų kelyje, akcentuojant parlamentinio dialogo svarbą, skatinant bendradarbiavimą tarp savivaldybių, aktyvinant jaunimo mainus ir projektus švietimo, verslo, žemės ūkio srityse.

 

Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupėje yra 32 parlamentarai. Grupės pirmininkas – Kazys Starkevičius.

Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus nuotr.

 

Daugiau informacijos:

Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus

Vyr. specialistė

Milda Žvinienė

Tel. (8 5)  239 6220, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-02-19 13:24
   Monika Kutkaitytė