Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė

Moldovos Respublikos parlamento nariai susipažins su Lietuvos demokratinėmis reformomis ir europinės integracijos patirtimi

2021 m. gruodžio 13 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Į Lietuvą su vizitu atvykusi Moldovos Respublikos parlamento narių delegacija Seime susipažins su Lietuvos Respublikos demokratinėmis reformomis ir europinės integracijos patirtimi.

 

Pirmadienį, gruodžio 13 d., Moldovos parlamentarai susitiks su įvairioms Lietuvos politinėms partijoms Seime atstovaujančiais Lietuvos parlamentarais: Seimo Pirmininko pavaduotoju Pauliumi Saudargu, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoju Andriumi Vyšniausku, Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ atstovu Luku Savicku, Laisvės frakcijos atstove Monika Ošmianskiene, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūno pirmąja pavaduotoja Guoda Burokiene. Susitikimuose bus dalijamasi patirtimi bendraujant su rinkėjais.

 

Antradienį, gruodžio 14 d., Moldovos parlamentarai susitiks su Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento atstovais, lankysis Seimo lankytojų centre ir bus susipažindinti su Seimo patirtimi stiprinant atvirą bendravimą su piliečiais, užsiimant edukacine veikla, siekiant didinti piliečių supratimą apie teisėkūros procesą.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Džoja Gunda Barysaitė)

 

Taip pat numatytas susitikimas su Rytų Europos studijų centro vyr. operacijų vadovu ir Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento analitiku kovos su propaganda ir dezinformacija temomis.

 

Vizitą organizuoja Lietuvos Respublikos Seimas ir Tarptautinis respublikinis institutas (IRI) per Baltijos Eurazijos tarpparlamentinio mokymo instituto (BEIPTI) programą.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus

Vyr. specialistė Milda Žvinienė

Tel. (8 5) 239 6220, el. p. [email protected]

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-12-13 09:44
   Monika Kutkaitytė