Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo delegacija NATO Parlamentinėje Asamblėjoje

NATO Parlamentinės Asamblėja vieningai pasisakė už visokeriopą pagalbą ir paramą Ukrainai

2023 m. gegužės 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Liuksemburge baigėsi NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario sesija. Asamblėja vieningai pasisakė už visokeriopą pagalbą ir paramą Ukrainai, už būtinybę įvykdyti teisingumą nuteisiant Rusijos režimą ir priverčiant atsakyti už įvykdytus karo nusikaltimus Ukrainoje. Tačiau sesijos metu nepavyko pasiekti bendro sutarimo ir konkrečių politinių sprendimų dėl Ukrainos pakvietimo į NATO liepos mėnesį Vilniuje vyksiančiame NATO viršūnių susitikime. Vieni argumentuoja, kad Ukraina neatitinka NATO standartų ir sąlygų, kiti − aiškiai jų net neįvardijo.

Lietuvos delegacijos vadovas Audronius Ažubalis Asamblėjos Nuolatinio komiteto posėdyje teikė pataisas, vėliau Politinio komiteto posėdyje ne kartą kalbėjo ir argumentavo politikų drąsos ir valios svarbą, parodant lyderystę ir skatinant savo vyriausybes žengti pasekti tokiu pavyzdžiu.

Asamblėja priėmė dvi deklaracijas: „Naujas NATO strateginės konkurencijos amžiuje: NATO adaptacijos spartinimas Vilniaus viršūnių susitikime“; „Vieningi ir ryžtingi remdami Ukrainą“. 

NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario sesijoje gegužės 19−22 dienomis dalyvavo Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas Audronius Ažubalis, pirmininko pavaduotojas Dainius Gaižauskas, nariai Vytautas Bakas ir Arvydas Pocius.

 

Daugiau informacijos:

Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus patarėja

Kristina Gražytė

Tel. (8 5)  239 6226, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-05-24 09:36
   Rimas Rudaitis