Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Laikinoji Kėdainių bičiulių grupė

Seimo nario Viktoro Fiodorovo pranešimas: „Kėdainiečiai Seime įkūrė laikinąją Kėdainių bičiulių grupę“

2021 m. kovo 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Ketvirtadienį Seime įkurta laikinoji Kėdainių bičiulių grupė, kuri žada skirti daugiau dėmesio Kėdainių kraštui ir jo aktualijoms. Ją inicijavo šios grupės pirmininku išrinktas Seimo Darbo partijos frakcijos narys Viktoras Fiodorovas. Grupė jau vienija aštuonis parlamentarus: Viktoras Fodorovas, grupės pirmininko pavaduotojas Tomas Bičiūnas, Seimo nariai Vytautas Gapšys, Simonas Gentvilas, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Nekrošius ir Jurgita Sejonienė.

Seimo Darbo partijos frakcijos nuotr.

 

„Visų partijų rinkiminėse programose didžiulis dėmesys skirtas regioninei politikai. Tinkamai atstovauti ir išgirsti Kėdainių krašto žmonių lūkesčius Seimui, Vyriausybei ir tinkamai atstovauti jiems – toks šios sukurtos grupės tikslas“, – sako grupės pirmininkas V. Fiodorovas.

Teigiama, kad į Seimo laikinąją Kėdainių bičiulių grupę susivieniję politikai galės padėti greičiau spręsti įvairias socialines, švietimo ar aplinkosaugos problemas.

„Įvertinti ir stabdyti Kėdainiuose įsikūrusio Zabieliškio sąvartyno plėtrą, dėti visas pastangas, kad priimami teisės aktai atlieptų regionų poreikius, kad tokie sunkūs klausimai kaip kelių ir gatvių asfaltavimas, investicijos į svarbius projektus būtų vykdomos pagal aiškią strategiją. Laisvosios ekonominės zonos, švietimo problemos, Kėdainių profesinio rengimo centro galimybės ir kitos temos – dėl kurių tikrai bus daug diskusijų.

Tikiuosi, kad Kėdainių bičiulių grupė bus tarsi ambasadoriai kviečiantys žmones įvertinti, puoselėti ir investuoti į Kėdainių senamiestį, kad jis būtų gražus ir patogus kiekvienam tiek miesto, tiek rajono gyventojui ir žinoma svečiui. Sieksime, kad senamiestis būtų įveiklintas ir gyvuojantis“, – pastebėjimais dalinasi Seimo narys V. Fiodorovas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Viktoras Fiodorovas

El. p. [email protected]

Mob. 8 604 00 906

   Naujausi pakeitimai - 2021-03-25 12:05
   Monika Kutkaitytė