Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo lankytojų centras

REGISTRACIJA
Prieš registruodamiesi susipažinkite su trumpa atmintine Seimo lankytojams čia.
Lankytojas
Diena

 

 

Ekskursijų metu dalyviai  gali apsilankyti šalia Lietuvos Respublikos Seimo II rūmų esančiame Seimo Sausio 13-osios memoriale. 

Pavienius lankytojus memorialą aplankyti kviečiame trečiadieniais 17.00 ir kiekvieną pirmąjį mėnesio šeštadienį 12.30. Tam būtina išankstinė (ne vėliau kaip 3 darbo dienos) registracija.

       Įamžinti Laisvės gynėjų ir Sausio 13-osios įvykių atminimą memorialu buvo nuspręsta 2000 metais. Memorialą sukūrė „Vilniaus architektūros studija“, laimėjusi Kultūros vertybių apsaugos departamento ir Architektų sąjungos surengtą konkursą. Architektai išsaugojo autentišką 1991 m. parlamento gynybinių sienų fragmentą ir smulkiosios architektūros elementus. 

           Daugiau apie memorialą kviečiame skaityti čia.