A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Vytautas Rastenis
Vytautas Rastenis
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2018-10-22 – 2020-11-13Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Komiteto narys
2018-10-10 – 2018-10-21Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys
2016-11-16 – 2018-10-09Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2018-10-30 – 2020-11-13Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2018-04-05 – 2020-11-13Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1952 m. rugsėjo 16 d.
Gimimo vieta Basiškės k., Ignalinos r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
1991 Lietuvos žemės ūkio akademija (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), mokslinis agronomas.
1971 Antalieptės žemės ūkio technikumas, agronomas
1967 Rubelninkų aštuonmetė mokykla
   
Darbo patirtis  
   
2016 UAB „Revaja“, vadybininkas
2003–2016 UAB ,,Vilniaus vandenys“, Švenčionių skyriaus vadovas
1998–2001 Švenčionėlių politechnikos mokykla (dabar – Švenčionių profesinio rengimo centras), direktorius
1992–2001 Švenčionių r. „Agrochemija“, direktorius
1983–1998 Tarprajoninis gamybinis agrocheminio žemės ūkio aptarnavimo susivienijimas, Švenčionių rajono mechanizuoto būrio viršininkas, vėliau – šios įmonės direktorius (1992–1998)
1975–1983 Ignalinos r. „Atžalyno“ kolūkis, vyriausiasis agronomas
   
Politinė karjera  
   
  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys
Nuo 2002 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Švenčionių skyriaus pirmininkas
1995–2016 Švenčionių rajono savivaldybės taryba, narys, Verslo ir plėtros, Kaimo reikalų komiteto pirmininkas (2011–2015)
Nuo 1994 m. Valstiečių partijos (dabar – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) narys
   
Kita  
   
1971–1973 m. tarnavo armijoje
Apdovanojimai: už nuopelnus savivaldai apdovanotas Tūkstantmečio ženklu (2009), už sėkmingus veiklos rezultatus ir ilgametę patirtį plėtojant vandentvarkos ūkį ir aplinkosauginius objektus apdovanotas Lietuvos Respublikos aplinkos ministro padėka (2012), už pasiekimus finansinio-gamybinio kapitalo ugdymo srityje apdovanotas Kunigaikščio Gedimino apdovanojimų komiteto padėka (2015)
Kalbos: rusų
Pomėgiai: medžioklė, kelionės
   
Šeima  
Vedęs. Žmona Vida, duktė Loreta
Duomenų nėra
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje