A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Kęstutis Smirnovas
Kęstutis Smirnovas
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Vilkaviškio (Nr. 68) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2019-12-10 – 2020-11-13Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys
2016-11-16 – 2019-12-09Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-28 – 2020-11-13Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos pirmininkas
2016-11-22 – 2016-11-27Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1976 m. balandžio 8 d.
Gimimo vieta Šakiai, Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
2008 Vytauto Didžiojo universitetas, edukologijos magistras
2002
 
Lietuvos kūno kultūros akademija (dabar – Lietuvos sporto universitetas), sporto bakalauras, mokytojas
1999
 
Pasienio policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos mokymo centras (dabar – Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokykla), pasienio policijos pareigūnų bazinio profesinio paruošimo kursai
1996
 
Kauno puskarininkių mokykla (dabar – Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla), žvalgas vairuotojas
1994 Kudirkos Naumiesčio žemės ūkio mokykla (dabar – Marijampolės profesinio rengimo centras), jaunasis ūkininkas
1991 Šakių 1-oji vidurinė mokykla (dabar – Šakių „Žiburio“ gimnazija)
   
Darbo patirtis  
   
1999–2016 Šakių rajono vaikų jaunimo sporto mokykla (dabar – Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras), dziudo imtynių mokytojas ekspertas
1999–2016 Šakių sporto klubas „Audra“, vadovas
1997–1999 Pagėgių Pasienio policijos rinktinės Šakių užkarda
   
Politinė karjera  
  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys
Nuo 2014 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys
2007–2016 Šakių rajono savivaldybės taryba, narys
2003–2014 Liberalų ir centro sąjungos narys
2002–2003 Lietuvos liberalų sąjungos narys
   
Kita  
   
2014–2016 m. – Tarptautinės, Pasaulio, Europos ir Lietuvos graplingo federacijų prezidentas; Lietuvos dziudo federacijos sporto direktorius; LVTGO „Gelbėkite vaikus“ Šakių skyriaus narys
Pagrindiniai laimėjimai kovos sporto šakose: 1995, 1996, 1997, 1998 m. tapo Lietuvos kovinės savigynos čempionatų nugalėtoju; 1998, 1999 m. – Lietuvos džiudžitso čempionatų nugalėtojas; 2000 m. – Lietuvos „Bušido Rings“ absoliutus čempiono diržo laimėtojas; 2004 m. – tarptautinio turnyro „Bušido karalius“ absoliutus nugalėtojas; 2006 m. – Europos „Bušido Shooto“ profesionalų čempionas; 2006 m. Pasaulio bušido čempionato „HERO’S“ 3-iosios vietos laimėtojas. Suteiktas 5 DANO MMA bušido, 4 DANO dziudo, 2 DANO karatė Shindokai ir 2 DANO kovinės savigynos meistro vardai
Kalbos: rusų
Pomėgiai: sportas, kelionės
 
Šeima  
Vedęs, augina 5 vaikus
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje