Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Juozas Varžgalys
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Deltuvos pietinė (Nr. 61) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-317
Tel. (0 5) 209 6015
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. liepos 15 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.02.11 - 2024.02.14Dėl Justo Džiugelio, Kazio Starkevičiaus ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Tarpparlamentinėje Europos Sąjungos stabilumo, ekonomikos koordinavimo ir valdysenos bei Europos semestro konferencijose (Belgijos Karalystė)
2024.02.01 - 2024.02.02Dėl Romualdo Vaitkaus ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komiteto posėdyje (Estijos Respublika)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo valdybos 2023 m. spalio 25 d. sprendimo Nr. SV-S-1153 „Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje“ pakeitimo (Estijos Respublika)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje (Estijos Respublika)
2023.09.14 - 2023.09.15Dėl Ligitos Girskienės, Romualdo Vaitkaus, Valdemaro Valkiūno ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų bei Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komitetų posėd (Latvijos Respublika)
2023.09.14 - 2023.09.15Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugpjūčio 9 d. sprendimo Nr. SV-S-1044 „Dėl Ligitos Girskienės, Romualdo Vaitkaus, Valdemaro Valkiūno ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetik (Latvijos Respublika)
2022.10.27 - 2022.10.29Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos 41-ojoje sesijoje ir 28-ojoje Baltijos Taryboje (Latvijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.08Dėl Aistės Gedvilienės, Ligitos Girskienės, Romualdo Vaitkaus ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komiteto posėdyje (Estijos Respublika)
2021.07.08 - 2021.07.12Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Edmundo Pupinio, Kazio Starkevičiaus, Rimantės Šalaševičiūtės ir Juozo Varžgalio dalyvavimo priešlaikinių Moldovos Respublikos Parlamento rinkimų stebėjimo misijoje (Moldovos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1956 m. spalio 12 d.

Gimimo vieta

Avižienių k., Ukmergės r., Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1980

Lietuvos žemės ūkio akademija (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), inžinierius mechanikas

1971–1975

Ukmergės tarybinis ūkis-technikumas

1967–1971

Ukmergės 2-oji vidurinė mokykla (dabar – Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)

1963–1967

Ukmergės bazinė mokykla

 

 

Darbo patirtis

 

2015–2016

UAB „Ukmergės autobusų parkas“, direktoriaus pavaduotojas

2004–2013

Ukmergės rajono savivaldybė, administracijos direktorius

1997–2004

Lietuvos žemės ūkio bankas, Ukmergės skyrius, valdytojas

1993–1997

Ukmergės rajono valdyba, Žemės ūkio skyrius, viršininkas

1990–1993

Ukmergės rajono valdyba, Žemės ūkio skyrius, viršininko pavaduotojas

1984–1990

Agropramoninis susivienijimas, vyriausiasis inžinierius mechanikas

1980–1984

Ukmergės rajono Žemės ūkio valdyba, inžinierius

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Biudžeto ir finansų komitetas, narys

 

Europos reikalų komitetas, narys (2017–2020)

 

Peticijų komisija, narys

 

Antikorupcijos komisija, narys (2019–2020)

Nuo 2015 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ukmergės skyriaus pirmininkas

Nuo 2013 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

2013–2016

Ukmergės rajono savivaldybės taryba, narys

2011

Ukmergės rajono savivaldybės taryba, narys

 

 

Kita

 

Pomėgiai: gamta, medžioklė

Kalbos: rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Rima, dukterys Guoda ir Toma

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje