A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Guoda Burokienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinkta: Aukštaitijos (Nr. 33) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 8 d.

14:00 val. Seimo Etikos ir procedūrų komisijos posėdis
Nuotoliniu būdu

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Susitikimai su rinkėjais

Seimo narė Guoda Burokienė gyventojus priima pirmadieniais nuo 10 val. Panevėžio rajono savivaldybėje (226 kab., Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys). Dėl susitikimo su Seimo nare registruotis telefonu 8 688 45324.

Seimo narės padėjėja Vaida Pečeliūnaitė gyventojus priima pirmadieniais nuo 10 iki 14 val. ir trečiadieniais nuo 8 iki 12 val. Tel. 8 688 45324, el. p. [email protected]

Seniūnų sueigoje

2020-11-13Seniūnų sueiga, narė

Seimo komitetuose

2020-11-19Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2020-12-04Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2022-03-10Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja
2021-09-10 – 2022-03-10Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja
2020-12-17 – 2021-09-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja
2020-11-17 – 2020-12-16Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja
2020-11-13 – 2020-11-16Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja

Parlamentinėse grupėse

2020-11-19 Laikinoji Moterų grupė, narė
2020-12-10 Laikinoji Pilietinio dalyvavimo ir bendruomeniškumo skatinimo grupė, pirmininko pavaduotoja
2023-01-25 Laikinoji Roberto Šumano politinės minties grupė, narė
2020-12-17 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, narė
2021-10-14 Seimo delegacija Tarpparlamentinėje Sąjungoje, pirmininkė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narė
2021-02-12 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narė
2022-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Egipto Arabų Respublika, Jordanijos Hašimitų Karalyste ir Libano Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narė
2021-03-18 Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narė
2021-11-25 Tarpparlamentinių ryšių su Omanu grupė, narė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, pirmininko pavaduotoja
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narė

 

Gimimo data

1970 m. sausio 2 d.

Gimimo vieta

Ukmergė

 

 

Išsilavinimas

 

2000

Stažuotės, Tenesio žemės ūkio institutas (JAV)

2000–2008

Stažuotės, FAO (Maisto ir žemės ūkio organizacija prie Jungtinių Tautų Italijoje), Airijoje, Lenkijoje, Slovėnijoje, Švedijoje ir kt. šalyse kaimo plėtros srityje. Įgijo kaimo plėtros eksperto kvalifikaciją

1989–1995

Kauno technologijos universitetas, inžinierė energetikė

1984–1988

Kauno Jono Jablonskio vidurinė mokykla (dabar – Kauno Jono Jablonskio gimnazija)

1977–1984

Ukmergės 1-oji vidurinė mokykla (dabar – Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2014–2016

ENRD geografinis ekspertas LT, Belgija

2011–2016

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

2002–2011

Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai

1995–1998

Kauno r. „Sodros“ skyrius

 

 

Visuomeninė veikla

 

Nuo 2004 m.

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė

Nuo 2004 m.

PREPARE (Europos Sąjungos programa) koordinatorė Lietuvoje

Nuo 2003 m.

Programos LEADER įgyvendintoja

2001

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos įkūrėja

2000–2004

Jungtinių Tautų Organizacijos „Maistas ir žemės ūkis“ (FAO) moterų grupės kaimo plėtrai Lietuvoje atstovė 

 

 

Politinė karjera

 

Nuo 2017 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė

2016–2020

XII Seimo narė

 

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narė, pirmininkė (2018–2020)

 

Migracijos komisija, narė, pirmininkė (2016–2018)

 

Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, narė

 

Seimo delegacija Tarpparlamentinėje Sąjungoje, pirmininkė (2017–2020)

 

 

Kita

 

Yra tarptautinių organizacijų PREPARE (bendruomenių partnerystė Europoje) ir ELARD (Europos bendruomenių plėtros ir Leader tinklas) valdybos narė, atstovauja Lietuvos bendruomenių iniciatyvoms

Kartu su didžiųjų miestų bendruomenėmis įkūrė bendrą kaimų ir miestų bendruomenių sąjungą, yra jos valdybos pirmininkė

Daugelio publikacijų, skirtų kaimo bendruomenėms ir kaimo plėtrai, autorė

Pomėgiai: knygos, rankdarbiai, kelionės

Kalbos: anglų, rusų

 

Šeima

 

Ištekėjusi, dvi dukterys

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.03.09 - 2023.03.15Dėl Guodos Burokienės dalyvavimo 146-ojoje Tarpparlamentinės Sąjungos Asamblėjoje (Bahreino Karalystė)
2022.09.25 - 2022.09.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. rugpjūčio 25 d. sprendimo Nr. SV-S-630 „Dėl Guodos Burokienės, Orintos Leiputės, Aušrinės Norkienės ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo apskritojo stalo diskusijose „Lietu (Turkijos Respublika)
2022.09.25 - 2022.09.30Dėl Guodos Burokienės, Orintos Leiputės, Aušrinės Norkienės ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo apskritojo stalo diskusijose „Lietuvos ir Turkijos verslo forumas“ (Turkijos Respublika)
2022.09.09 - 2022.09.11Dėl Guodos Burokienės dalyvavimo 7-ajame atviro Europos dialogo forume (Portugalijos Respublika)
2022.06.19 - 2022.06.22Dėl Guodos Burokienės dalyvavimo pasaulinėje parlamentinėje konferencijoje „Parlamentai ir pasauliniai susitarimai dėl migracijos ir pabėgėlių: kaip stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą ir šiuos sus (Turkijos Respublika)
2022.02.16 - 2022.02.20Dėl Guodos Burokienės dalyvavimo Tarpparlamentinės Sąjungos ir Jungtinių Tautų rengiamuose klausymuose (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2021.11.25 - 2021.11.30Dėl Guodos Burokienės ir Jono Pinskaus dalyvavimo 143-iojoje Tarpparlamentinės Sąjungos Asamblėjoje (Ispanijos Karalystė)
2021.10.05 - 2021.10.08Dėl Godos Burokienės, Paulės Kuzmickienės, Aušrinės Norkienės, Jurgitos Sejonienės ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo Tarptautiniame moterų lyderių forume (Austrijos Respublika)
2021.10.05 - 2021.10.08Dėl Guodos Burokienės, Paulės Kuzmickienės, Aušrinės Norkienės, Jurgitos Sejonienės, Rimantės Šalaševičiūtės ir Orintos Leiputės dalyvavimo Tarptautiniame moterų lyderių forume (Austrijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje